MENU
Aula_close Layer 1

Medlemmer

 

Formand Morten Seindal Krabbe

Morten Seindal Krabbe
Formand
Telefon: 75892808
Mobil: 24416661
Emailadresse: seindal.krabbe@hafnet.dk
Kontaktperson: 6., 7. og 8. årgang

 

Næstformand Hanne Skipper Degnebolig

Hanne Skipper Degnebolig
Næstformand
Mobil: 29878753
Emailadresse: hanne@skipperdegenbolig.dk
Kontaktperson: 1. og 3. årgang

 

Charlotte Ploug Mikkelsen

Charlotte Ploug Mikkelsen
Forældrerepræsentant 
Mobil: 23295159
Emailadresse: cpm77@live.dk
Kontaktperson: 2., 3. og 4. årgang

 

Claus Andersen

Claus Andersen
Forældrerepræsentant 
Mobil: 27586664
Emailadresse: claus.andersen@live.dk
Kontaktperson: 2., 6. og 8. årgang

 

Jonna Madsen
Forældrerepræsentant 
Mobil: 24233178
Emailadresse: lvm@post.tele.dk
Kontaktperson: 0., 1. og 5. årgang

 

Kasper Gothard Beck
Forældrerepræsentant 
Mobil: 22112529
Emailadresse: kasperb@hafnet.dk
Kontaktperson: 0. og 4. årgang

 

Kristina Siggård Bjørn

Kristina Siggård Bjørn

Forældrerepræsentant 
Mobil: 22909781
Emailadresse: kristinaogtorbenbjoern@gmail.com
Kontaktperson: 5. og 7. årgang

 

Vibeke Ancker
Ledelsesrepræsentant 
Mobil: 30361264
Emailadresse: vibeke.ancker@hedensted.dk​​​​

 

Nina Sohne Olesen
Ledelsesrepræsentant 
Mobil: 28733145
Emailadresse: nina.olesen@hedensted.dk

 

Henning Anthonsen
Ledelsesrepræsentant 
Mobil: 21677468
Emailadresse: henning.anthonsen@hedensted.dk

 

Jesper Lee Gravesen
Medarbejderrepræsentant 
Mobil: 20673071
Emailadresse: jesp435c@hedskole.dk​​​​​

 

Dorthe Holst
Medarbejderrepræsentant 
Mobil: 27571976
Emailadresse: dort0269@hedskole.dk​​​​

 

Kasper Lykke Bruun
Elevrepræsentant

 

Christoffer Emil Juul Hansen

Christoffer Emil Juul Hansen
Elevrepræsentant